Tato stránka je součástí webu Slavkuv.net

Přezdívka:    Heslo:       Skrýt

  Já moc ráda vstávám v pět ráno za zvuku někoho, kdo úpí u sklapovaček!
Paris, 4-05
Hlavní strana
Epizody
Herci
Galerie
Download
Rozhovory a články
Kdopak to mluví?
Stars Hollow
Herci v jiných rolích
Titulky
Knihy
Soundtrack
DVD
Různé
Příběhy fanoušků
Jiné stránky

Povídací místo
O stránkách
 



Předcházející | Seznam epizod | Následující
Paris is Burning
    1.     2.     3.     4.     5.    


Lorelai:   Proč se tak usmíváš?
[?????]:   O čem mluvíš?
Lorelai:   Usmíváš se.
[?????]:   Mám radost.
Lorelai:   To není úsměv z radosti.
[?????]:   A jaký je to tedy úsměv?
Lorelai:   Úsměv typu "Něco na tebe vím".
Lorelai:   Proč se tak usmíváš?
Emily:   O čem mluvíš?
Lorelai:   Usmíváš se.
Emily:   Mám radost.
Lorelai:   To není úsměv z radosti.
Emily:   A jaký je to tedy úsměv?
Lorelai:   Úsměv typu "Něco na tebe vím".



Lorelai:   Why are you smiling like that?
Emily:   What are you talking about?
Lorelai:   You're smiling.
Emily:   I'm happy.
Lorelai:   That's not your "I'm happy" smile.
Emily:   Well what smile is it, Lorelai?
Lorelai:   That's your "I've got something on Lorelai" smile.

0
TOPlist
© 2006–2026 Slávek Müller