Tato stránka je součástí webu Slavkuv.net Nejste přihlášeni   [ Přihlásit se | Registrovat ]

Přezdívka:    Heslo:       Skrýt

  Joe totiž nejezdí už posledních šest měsíců. Nemyslím si, že je rozbitej, já si myslím, že se zabil, aby se zbavil tý rodiny.
Luke (o hračce), 3-05
Hlavní strana
Epizody
Herci
Galerie
Download
Rozhovory a články
Kdopak to mluví?
Stars Hollow
Herci v jiných rolích
Titulky
Knihy
Soundtrack
DVD
Různé
Příběhy fanoušků
Jiné stránky

Povídací místo
O stránkách
 Předcházející | Seznam epizod | Následující
Double Date
    Informace a popis     Fotogalerie     Související    
Český název: Dvojí rande
Číslo epizody: 12 (12. epizoda 1. série)
Premiérově vysíláno: 18. ledna 2001
Scénář: Amy Sherman-Palladino
Režie: Lev L. Spiro
Hostující herci:
Jared Padalecki (Dean Forester)
Emily Kuroda (paní Kimová)
Jackson Douglas (Jackson Melville)
Lukas Behnken (Todd)
Max Perlich (Rune)


Obsah (od Slávka):

Teď, když Sookie vyjádřila svůj zájem o Jacksona, musí učinit i další krok a domluvit rande, protože Jackson se nemůže odhodlat. V den, kdy má ona volno ale přijede jeho bratranec a on by měl být s ním, a tak Sookie sjedná dvojrande, kdy ona půjde s Jacksonem a jeho bratranec Rune s Lorelai. Lorelai nemá schůzky naslepo ráda, ale pro svoji nejlepší kamarádku to udělá. Po trapném setkání Lorelai s Runem, kterému se nelíbí, že je příliš vysoká, se všichni odeberou do francouzské restaurace. Sookie je příliš nervózní, než aby s Jacksonem vůbec promluvila, a Lorelai dělá vše, co je v jejích silách, aby ustála Runa. Když se pro pocit většího pohodlí přesunou do Lukova bistra, Rune to vzdá a Sookie a Jackson spolu začnou konečně konverzovat. Lorelai se baví tím, že hraje s Lukem karty a Luke se konečně odhodlá navrhnout, že by on a Lorelai... Vtom jsou ale přerušeni paní Kimovou hledající svoji dceru.

Lane je zblázněná do Deanova kamaráda Todda a požádá Rory, aby zatlačila na Deana a ten domluvil, že spolu všichni čtyři zajdou na film. Tak se taky stane a Lane brzy přijde o iluze, že by s Toddem našla společnou řeč, protože on se nezajímá vůbec o nic.

Nejen paní Kimová, ale ani Lorelai o společném rande nic nevěděla, a obě najdou své dcery ve společnosti hochů. Paní Kimová odvleče dceru domů a dá jí domácí vězení naneurčito. Později za ní Lorelai zajde a vysvětlí jí, že si Lane sice trest zaslouží, ale držet ji doma ničemu neprospěje. Zabere to a Lane může zase ven. Zdá se, že Todd má o Lane zájem, ale ta už o něj nestojí.

Když je Lorelai v bistru a vyptává se Luka, co se jí onehdy chtěl zeptat, ten se neodváží a jen odvětí, že by si zase někdy mohli zahrát karty.


0
TOPlist
© 2006–2018 Slávek Müller