| Christopher: |
Procházet se pařížskými ulicemi v noci - co je romantičtějšího? |
| [?????]: |
Procházet se pařížskými ulicemi v noci a jíst velký cheeseburger. |
| Christopher: |
Procházet se pařížskými ulicemi v noci - co je romantičtějšího? |
| Lorelai: |
Procházet se pařížskými ulicemi v noci a jíst velký cheeseburger. |
| Christopher: |
Just being out on the Paris streets late at night - what could be more romantic? |
| Lorelai: |
Being out on the Paris streets late at night eating a big, fat cheeseburger. |
|