| Lorelai: |
Víte, co je lepší, než cestovat? Cestovat v čase. Je to vůbec možné? |
| Carolyn: |
Tak to bohužel netuším. |
| [?????]: |
Lorelai, to má být nějaký kolaps? |
| Lorelai: |
Víte, co je lepší, než cestovat? Cestovat v čase. Je to vůbec možné? |
| Carolyn: |
Tak to bohužel netuším. |
| Emily: |
Lorelai, to má být nějaký kolaps? |
| Lorelai: |
You know what I think is even better than traveling? Time-traveling. Do you think that's possible? |
| Carolyn: |
I would have no idea. |
| Emily: |
Lorelai, are you having some kind of breakdown? |
|