Tato stránka je součástí webu Slavkuv.net Nejste přihlášeni   [ Přihlásit se | Registrovat ]

Přezdívka:    Heslo:       Skrýt

  Ale já netoužím strávit celý den s rostlinami. Emily, nejsem včela.
Trix, 3-10
Hlavní strana
Epizody
Herci
Galerie
Download
Rozhovory a články
Kdopak to mluví?
Stars Hollow
Herci v jiných rolích
Titulky
Knihy
Soundtrack
DVD
Různé
Příběhy fanoušků
Jiné stránky

Povídací místo
O stránkách
 Předcházející | Seznam epizod | Následující
Emily in Wonderland
    Informace a popis     Fotogalerie     Související    
Český název: Emily v říši divů
Číslo epizody: 19 (19. epizoda 1. série)
Premiérově vysíláno: 26. dubna 2001
Scénář: John Stephens & Linda Loiselle Guzik
Režie: Perry Lang
Hostující herci:
Emily Kuroda (paní Kimová)
Jackson Douglas (Jackson Melville)
Lisa Ann Hadley (Rachel)
Sean Gunn (Kirk Gleason)
Max Perlich (Rune)


Obsah (od Ostravacky):

Emily se na páteční večeři zmíní, že jí chybí nějaké pěkné staré židle a Rory ji pozve do Stars Hollow do starožitnictví paní Kimové. Emily s návštěvou souhlasí.

Lorelai se dá v Lukově bistru do řeči s Rachel a ta jí ukáže fotky města, mezi nimiž je i fotka starého opuštěného hotelu U vážky. Lorelai ta fotografie zaujme a dohodne se s Rachel, že se tam pojedou podívat. Luke se na ně podezřívavě dívá a pak zpovídá Lorelai, odkdy jsou takové kamarádky.

Když přijde Lorelai do práce, objeví v hale Roona – muže se kterým byla na večeři kvůli Jacksonovi a Sookie. Sookie jí vysvětlí, že se ho nemůžou s Jacksonem zbavit a poprosí ji, jestli by ho v hotelu nezaměstnala jako opraváře. Lorelai svolí a ubytuje Roona na zahradě v domečku na nářadí, ve kterém s Rory bydlely, když byla Rory malá.

Emily přijíždí do Stars Hollow a hned po vystoupení z auta si ušpiní boty. Rory jí půjčí Lorelainy tenisky a společně vyrazí po městě. Ve starožitnictví paní Kimové se Emily zalíbí a i celkově je městem nadšená. Rory ji vezme i k Lorelai do práce, kde ji seznámí s Michelem. Michel se Emily zdá velmi milý a sympatie jsou vzájemné. Pak ji Rory zavede do dílny, kde s Lorelai bydlely a básní o tom jak to tam měla ráda, ale Emily je otřesená a utíká pryč.

Lane je nešťastná, že se jí neozval Henry - Korejec z večírku Madeline. Nakonec se jí ozve a nechá ji vzkaz na záznamníku, z kterého Lane rozebírá každé slovo.

Lorelai se jede s Rachel podívat na hotel a svěřuje se jí se svými úmysly mít vlastní hotel. Rachel jí řekne, že chce tentokrát s Lukem zůstat a usadit se, ale později, když jsou v Lukově bytě, Rachel smutně oznámí, že asi bude muset odjet. Na vině je Luke, který jí nevěří, že zase neuteče. Lorelai si s ním promluví a Luke se rozhodne, že to tedy zkusí.

Emily na Rory pořád telefonicky vyzvídá, co má ráda, a když přijdou s Lorelai na večeři, zavede ji do pokoje, který pro ni připravila. Rory je ráda, ale Lorelai se vyptává, proč to udělala. Emily jí vytkne podmínky, ve kterých musela Rory vyrůstat. Lorelai jí odpoví, že byla mladá a chtěla být sama.

Lorelai vezme Rory a Sookie ke starému hotelu a spolu vymýšlejí jak ho upraví a co všechno tam budou mít.


0
TOPlist
© 2006–2018 Slávek Müller