Tato stránka je součástí webu Slavkuv.net Nejste přihlášeni   [ Přihlásit se | Registrovat ]

Přezdívka:    Heslo:       Skrýt

  Pojď sem, máš na čele špínu. Ach, kdepak, to je znamení ďábla. Promiň.
Lorelai (k Rory), 3-05
Hlavní strana
Epizody
Herci
Galerie
Download
Rozhovory a články
Kdopak to mluví?
Stars Hollow
Herci v jiných rolích
Titulky
Knihy
Soundtrack
DVD
Různé
Příběhy fanoušků
Jiné stránky

Povídací místo
O stránkách
 Předcházející | Seznam epizod | Následující
Star-Crossed Lovers and Other Strangers
    Informace a popis     Fotogalerie     Související    
Český název: Osudoví milenci a jiní cizinci (1. část)
Číslo epizody: 16 (16. epizoda 1. série)
Premiérově vysíláno: 8. března 2001
Scénář: John Stephens & Linda Loiselle Guzik
Režie: Lesli Linka Glatter
Hostující herci:
Chad Michael Murray (Tristan DuGray)
David Huddleston (Harry Porter)
Jackson Douglas (Jackson Melville)
Teal Redmann (Louise Grantová)
Liz Torres (slečna Patty)
Jared Padalecki (Dean Forester)
Liza Weil (Paris Gellerová)
Michael Winters (Taylor Doose)
Lisa Ann Hadley (Rachel)
Paul Cassell (Chase Bradford)
Shelly Cole (Madeline Lynnová)


Obsah (od Ostravacky):

Ve Stars Hollow se chystá festival oslavující založení města. Dean překvapí Rory tím, že jí oznámí, že mají v pátek tříměsíční výročí a že má pro ni připravený program. Rory běží domů a přemlouvá Lorelai, aby ji omluvila z páteční večeře. Lorelai volá Emily a ta kupodivu souhlasí.

Lorelai celý den všude vidí samé slavnostně naladěné, zamilované a líbající se páry a je z toho znechucená. Proto je ráda, když dorazí k Lukovi, který také nemá vůbec slavnostní náladu. V tu chvíli se v bistru objevuje Rachel – bývalá Lukova velká láska, která ho opustila. Lorelai je překvapená a Luke ještě víc. Doma to pak Lorelai povykládá Rory a svěří se jí, že je jí smutno po Maxovi. Na páteční večeři, kam Lorelai musela přijít i bez Rory, ji čeká další překvapení. Emily totiž pozvala na večeři i syna od své kamarádky s úmyslem dát ho a Lorelai dohromady. Lorelai se ale vůbec nelíbí a i Richardovi se zdá hrozný a když Lorelai utíká z domu oknem, tak ji Richard kryje.

Mezitím jsou Rory s Deanem na večeři v restauraci a Dean Rory slibuje ještě další překvapení. Po večeři Rory vede až ke starému autu – téměř vraku a oznámí jí, že to auto opravuje pro ni. Rory je nadšená. Sednou si spolu na přední sedadla a povídají si. V tom se Dean k Rory otočí a řekne jí, že ji miluje. Rory je v šoku a odpoví, že miluje to auto. Dean se naštve a vyčte Rory, že ho nemiluje. Rory se brání, že to jsou silná slova a že na ně ještě nemá, ale Dean se zvedne a odchází pryč.

Lorelai potká ve městě Luka a povídají si o Rachel, která je pořád ve městě a zrovna si fotí slavící lidi. Luke je zmatený, ale Lorelai ho přesvědčí, aby za ní šel a on odchází. Lorelai přichází domů a volá Maxovi. Zrovna poslouchá jeho záznamník, když přijde domů nešťastná Rory se slovy, že se s Deanem rozešli. Rychle položí telefon a jde utěšovat Rory.


0
TOPlist
© 2006–2018 Slávek Müller