Tato stránka je součástí webu Slavkuv.net Nejste přihlášeni   [ Přihlásit se | Registrovat ]

Přezdívka:    Heslo:       Skrýt

  To je báječné, že voní jako nějaký mrtvý chlap. Nápadníky budeš odrážet holí.
Michel (o bundě), 3-18
Hlavní strana
Epizody
Herci
Galerie
Download
Rozhovory a články
Kdopak to mluví?
Stars Hollow
Herci v jiných rolích
Titulky
Knihy
Soundtrack
DVD
Různé
Příběhy fanoušků
Jiné stránky

Povídací místo
O stránkách
 Předcházející | Seznam epizod | Následující
That Damn Donna Reed
    Informace a popis     Fotogalerie     Související    
Český název: Ta zatracená Donna Reedová
Číslo epizody: 14 (14. epizoda 1. série)
Premiérově vysíláno: 22. února 2001
Scénář: Daniel Palladino & Amy Sherman-Palladino
Režie: Michael Katleman
Hostující herci:
Jared Padalecki (Dean Forester)
Sean Gunn (Kirk Gleason)
Sally Struthers (Babette Dellová)
Michael Winters (Taylor Doose)
David Sutcliffe (Christopher Hayden)Obsah (od Ostravacky):

Lorelai, Rory a Dean sledují v televizi seriál o Donně Reedové, spořádané paní v domácnosti, která má vždy vše uklizené a celé dny vaří. Lorelai a Rory to přijde velmi směšné, ale Dean s nimi příliš nesouhlasí.

Další den sedí Lorelai a Rory v Lukově bistru a Lorelai Luka přemlouvá, aby si bistro trochu změnil – vymaloval a slíbí mu pomoc. Luke nakonec, za velkého obdivu ostatních obyvatel Stars Hollow, souhlasí.

Lorelai a Rory navštíví Babette a požádá Rory, aby jim pohlídala jejich nové koťátko, protože musí na noc do New Yorku. Rory rychle souhlasí a když se vrací ze školy, tak se snaží pozvat Deana, ale díky hádce kvůli názorům na postavení ženy k domácnosti, která vznikla již při sledování seriálu o Donně Reedové, se rozejdou ve zlém. Rory to mrzí a rozhodne se to urovnat. Zavolá Deanovi, aby se přece jen stavil a otevře mu v zástěře a starších širokých šatech podobných jako má Donna Reedová. Dean je velmi překvapený, zvlášť když zjistí, že mu i uvařila večeři. Mezitím Lorelai s Lukem vybírají barvy pro bistro a když se Lorelai vrátí domů, tak zjistí, že zmizelo kuře, které má Rory za domácí úkol opatrovat. Rychle volá Lukovi, a když Luke dorazí k ní, prohledají celý dům až kuře najdou. Luke, který odnáší ven lampu, kterou při chytání kuřete rozbili, potkává Deana, který vynáší koš. Lorelai trochu Rory vyčte, že si Deana pozvala, ale velmi ji pobaví Roryin kostým.

V hotelu se pak Lorelai baví se Sookie o hledání kuřete a Sookie jí řekne, že si Luke mohl myslet, že se s ním chce Lorelai vyspat. Emily si také myslí, že mezi nimi něco je a Lorelai jí tak trochu potvrdí, že k němu něco cítí.

Lorelai a Rory se procházejí po městě a uvidí senzační motorku. Z té k jejich překvapení sestoupí Christopher – Roryin otec. Rory je nadšená, Lorelai už méně a s pochybami svolí, že u nich může Christopher přespat.


0
TOPlist
© 2006–2018 Slávek Müller