Tato stránka je součástí webu Slavkuv.net Nejste přihlášeni   [ Přihlásit se | Registrovat ]

Přezdívka:    Heslo:       Skrýt

  Pojď sem, máš na čele špínu. Ach, kdepak, to je znamení ďábla. Promiň.
Lorelai (k Rory), 3-05
Hlavní strana
Epizody
Herci
Galerie
Download
Rozhovory a články
Kdopak to mluví?
Stars Hollow
Herci v jiných rolích
Titulky
Knihy
Soundtrack
DVD
Různé
Příběhy fanoušků
Jiné stránky

Povídací místo
O stránkách
 Seznam míst Stars Hollow
Natáčení ve studiích Warner Brothers

Gilmorova děvčata se natáčejí ve filmových studiích společnosti Warner Brothers v Burbanku v Kalifornii. Oblast, ve které je celé Stars Hollow vystavěno, se nazývá Středozápadní ulice. Ta byla v roce 1946 postavena pro film Saratoga Trunk. Nejznámější z budov Gilmorových děvčat jsou Lukovo bistro, starožitnictví paní Kimové, Dooseho obchod, studio slečny Patty, městský altánek a samozřejmě dům Lorelai a Rory. Ve skutečnosti nejsou ulice a domy na místech, jak je vídáme v seriálu, a některé budovy dokonce mění své umístění od série k sérii. Téměř všechny domy jsou jen průčelí a domy Sookie a Lorelai jsou ve skutečnosti jedním domem (pokud vstoupíte do domu Sookie a půjdete rovně, vyjdete hlavním vchodem Lorelaina domu). Jsou zde rovněž sklady kostýmů, nábytku a spousty dalšího.

Řada exteriérů z Gilmorových děvčat se používá i při jiných natáčení. Ku příkladu jedna z ulic posloužila v několika scénách jako dům rodičů Rosse a Monicy Gellerových v Přátelích (Friends) a jiná v seriálu Central Park. Exteriér Lorelaina domu byl domem Strýčka Jesseho v Mistrech hazardu (The Dukes of Hazzard). Někdy lze v pozadí vidět horu Mount Hollywood, což napovídá, že se nacházejí v teplejší oblasti. Pro vytvoření zimního městečka je přirozeně použito umělé zasněžování.

Warner Bros je jedno z mála studií, které nabízí prohlídku natáčecích míst. Dvouhodinová okružní jízda začíná krátkým snímkem o historii studií a pak už ve skupinkách po patnácti podniknete samotnou cestu v malých vozících. Spatříte exteriéry New York Street a Středozápadní ulice, zvukové scény a různá skladiště.

Oficiální stránky Studia Warner Bros můžete navštívit na www.studio-tour.com.Volně přeloženo ze stránek
www.gilmoreguide.com

0
TOPlist
© 2006–2018 Slávek Müller