Tato stránka je součástí webu Slavkuv.net Nejste přihlášeni   [ Přihlásit se | Registrovat ]

Přezdívka:    Heslo:       Skrýt

  Je pozdě na to pořádat mi oslavu narozenin ve stylu želvích ninjů.
Jess, 3-21
Hlavní strana
Epizody
Herci
Galerie
Download
Rozhovory a články
Kdopak to mluví?
Stars Hollow
Herci v jiných rolích
Titulky
Knihy
Soundtrack
DVD
Různé
Příběhy fanoušků
Jiné stránky

Povídací místo
O stránkách
 Předcházející | Seznam epizod | Následující
Always a Godmother, Never a God
    1.     2.     3.     4.    


[?????]:   Koupel? Ale křest přece není totéž co koupel!
Jackson:   Neříkám, že je to koupel! Jenom říkám, že pokud nevěříš v jeho duchovní smysl, potom je to jako koupel. Jednoduše obyčejná koupel.
Lorelai:   Kávu?
[?????]:   Ne, není to jako koupel! Je to... když se koupu, tak tam mám všude svíčky a promočenej časopis a voňavý mýdlo. A ne lidi, co stojí všude kolem a modlí se! Aspoň teda, když se koupu já.
Sookie:   Koupel? Ale křest přece není totéž co koupel!
Jackson:   Neříkám, že je to koupel! Jenom říkám, že pokud nevěříš v jeho duchovní smysl, potom je to jako koupel. Jednoduše obyčejná koupel.
Lorelai:   Kávu?
Sookie:   Ne, není to jako koupel! Je to... když se koupu, tak tam mám všude svíčky a promočenej časopis a voňavý mýdlo. A ne lidi, co stojí všude kolem a modlí se! Aspoň teda, když se koupu já.Sookie:   A bath? A baptism is nothing like taking a bath!
Jackson:   I'm not saying it's a bath! I'm just saying, if you don't believe in the religious aspect of it, then it's like a bath! As simple and as brief as a bath!
Lorelai:   Coffee.
Sookie:   It is so not like taking a bath! When you take a bath there are candles and water-warped Entertainment Weekly's to read and soap! There are no people standing around praying over you, at least not when I take a bath!

0
TOPlist
© 2006–2018 Slávek Müller