Tato stránka je součástí webu Slavkuv.net Nejste přihlášeni   [ Přihlásit se | Registrovat ]

Přezdívka:    Heslo:       Skrýt

  To je báječné, že voní jako nějaký mrtvý chlap. Nápadníky budeš odrážet holí.
Michel (o bundě), 3-18
Hlavní strana
Epizody
Herci
Galerie
Download
Rozhovory a články
Kdopak to mluví?
Stars Hollow
Herci v jiných rolích
Titulky
Knihy
Soundtrack
DVD
Různé
Příběhy fanoušků
Jiné stránky

Povídací místo
O stránkách
 Návrat na hlavní stranu
Zprávičky
Kniha Rychleji mluvit nedokážu
17. 10. 2017
Právě v češtině vychází kniha Lauren Graham „Rychleji mluvit nedokážu - Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím)“. „Sbírka esejů od milované hvězdy seriálů Gilmorova děvčata a Rodičovství o životě, lásce a ženě z Hollywoodu, doplněná historkami z natáčení Gilmorových děvčat.“

Nové epizody jsou venku!
25. 11. 2016
Pokud máte předplacenu streamovací službu Netflix, můžete se již podívat na všechny čtyři nové epizody minisérie A Year in the Life.
Tip: pokud máte platební kartu, můžete mít Netflix na měsíc zdarma (návod).

Nové plakáty
18. 10. 2016
Každý ze čtyř nových dílů Gilmorových děvčat dostal vlastní plakát…

Datum vysílání a teaser
29. 7. 2016
Premiéry nových čtyř dílů Gilmorových děvčat se dočkáme už 25. listopadu 2016! Epizody budou dlouhé 90 minut a ke zhlédnutí budou všechny najednou na Netflixu.
Současně byl vydán teaser, na který se můžete podívat třeba na YouTube.

Plakát a název nových Gilmorek
20. 5. 2016
Gilmore Girls: A Year in the Life (Gilmorova děvčata: Rok v životě). Tento oficiální název ponesou čtyři nové plánované epizody Gilmorových děvčat. Současně byl zveřejněn plakát, který si můžete prohlédnout pod následujícím odkazem…

Stars Hollow opět stojí
10. 4. 2016, od Walome
Díky článku v Entertainment Weekly jsme se mohli podívat na první fotky ze znovu postaveného Stars Hollow! Vrací se staré známé vedlejší postavy (Babette, slečna Patty) a v našem oblíbeném městečku se chystá muzikál. To je dobrá zpráva pro všechny fanoušky, protože Gilmorky bez SH by nebylo to pravé.
Navíc se podle EW dočkáme Gilmorových děvčat již ke konci tohoto roku. Zda všech čtyř dílů, nebo jen prvního, nebylo specifikováno.

Přichází nová série Gilmorových děvčat!
16. 2. 2016, od Walome
Je to několik měsíců, co se objevila informace o nových epizodách našeho oblíbeného seriálu. V lednu byly definitivně potvrzeny čtyři nové 90minutové epizody. Každá se ponese v duchu jednoho ročního období a tu zimní bychom měli vidět již letos. Jelikož se ale o produkci stará společnost Netflix, je možné, že budou uvolněny všechny epizody naráz.
Scénáristka Amy Sherman-Palladino se snaží sehnat co nejvíce herců z původního ancáblu. Chybět bude bohužel Edward Herrmann (Richard Gilmore), který zemřel na konci roku 2014, a také Mellissa McCarthy, která se věnuje svým filmům. Jinak se ale můžeme těšit na všechna Gilmorova děvčata, dokonce na Logana, Jesse i Deana. A samozřejmě Lukea. Doufejme, že se dočkáme také Stars Hollow, jehož kulisy byly po konci seriálu zbourány.

Co právě dělají herci z Gilmorových děvčat? III.
30. 1. 2010, od Danke
Lauren Graham (Lorelai):
• 2. března 2010 se vrací na televizní obrazovky. Její první seriál po Gilmorových děvčatech se jmenuje Parenthood. Vznikl na základě stejnojmenného filmu z roku 1989. Jedná se o dramedy o čtyřech sourozencích a jejich starostech s výchovou dětí. Lauren hraje Sarah, matku dvou problémových teenagerů, která se odstěhuje zpět k rodičům, aby mohla začít nový život.
oficiální stránky
ukázky: 1, 2, 3
• Zároveň v těchto dnech dokončila natáčení filmu It's Kind of a Funny Story, který je natočen podle stejnojmenné knihy Neda Vizziniho. Lauren hraje matku hlavního hrdiny, teenagera, který trpí depresemi a sám se přihlásí k léčení na psychiatrickém oddělení místní nemocnice. Bohužel dětské oddělení je z důvodu rekonstrukce uzavřeno, a tak ho umístí do oddělení pro dospělé... Film by měl jít do kin v prosinci 2010.
• Lauren namluvila postavičku matky v kresleném filmu Zataženo, občas trakaře, který běžel na podzim i v našich kinech.
• V listopadu vyšel ve Spojených státech na DVD film The Answer Man, kde Lauren hrála hlavní roli spolu s Jeffem Danielsem.
trailer

Alexis Bledel (Rory):
• Zahraje si v novém filmu Roberta Redforda The Conspirator. Pojednává o vraždě amerického presidenta Abrahama Lincolna.
• Ve Spojených státech právě do kin přichází v limitované edici film The Good Guy.
• Ani poslední Alexin film The Post Grad bohužel do českých kin nedorazil.

Scott Patterson (Luke):
• Po delší pauze se Scott opět vrátil k natáčení filmů. Právě skončil se snímky The Frankenstein Brothers a "Asphalt Canyons".
• V březnu se objeví v několika nových dílech seriálu 90210. Bude hrát Liama, otce jedné z hlavních postav.

Co právě dělají herci z Gilmorových děvčat? II.
16. 2. 2008, od Danke
Lauren Graham (Lorelai): V březnu se ve Philadelphii začne natáčet již třetí post-gilmorovský film The Dreams of the Romans. Lauren bude hrát svobodnou matku, chiropraktičku Elizabeth, která se zamiluje do hlavní mužské postavy, spisovatele Arlena, kterého bude hrát Jeff Daniels. Mělo by se jednat o černou romantickou komedii. •
V lednu vyšel v ČR na DVD film Vdáš se a basta! (Because I said so), který koupíte již od 229 Kč. •
Na YouTube se můžete podívat na čtyři scény z Laurenina posledního filmu Birds of America. •
Lauren Graham se začátkem února vrátila na svou Alma Mater na Southern Methodist University v Dallasu, kde vedla dvoudenní workshop pro studenty divadelní fakulty.
obrázek


Alexis Bledel (Rory): 13. února byl zveřejněn trailer k pokračování filmu Sesterstvo putovních kalhot, který bude mít premiéru 8. 8. 2008. Podle ukázky se máme na co těšit.

Melissa McCarthy (Sookie): Po ukončení stávky amerických scénáristů bylo potvrzeno, že seriál Samantha Who?, ve kterém Melissa hraje kamarádku hlavní postavy Samanthy, se na obrazovky vrátí i příští rok.

Kelly Bishop (Emily): Kelly se vrátí se na divadelní prkna s postavou Clairee Belcher ve hře Ocelové Magnólie (Steel Magnolias) autora Roberta Harlinga, která se bude hrát v divadle Paper Mill Playhouse’s Millburn Theatre v New Jersey. Hra se bude uvádět od 5. března do 6. dubna 2008. Tato divadelní hra byla proslavena zfilmovanou verzí z roku 1989, ve které hrála i Julia Roberts.

Co právě dělají herci z Gilmorových děvčat?
3. 2. 2008, od Danke
Alexis Bledel (Rory): Kromě pokračování filmu Sesterstvo putovních kalhot, jehož americká premiéra se chystá na 8. srpna 2008, se můžeme těšit na další film. Alexis začala v prosinci natáčet komedii z vysokoškolského prostředí The Post-Grad Survival Guide. Hraje hlavní roli, dívku Ryden Malby, která se po dokončení univerzity vrací zpátky domů ke své ekcentrické rodině. Hledá práci, přítele a snaží se přijít na to, jak naložit se svým životem. Natáčení by mělo být ukončeno 12. února 2008.
Obrázek ze "Sesterstva..."
Obrázek ze "Sesterstva..."


Lauren Graham (Lorelai): 24. 1. 2008 měl na festivalu Sundance premiéru film Birds of America, ve kterém Lauren hraje manželku Matthewa Perryho. Jedná se o nezávislý film o dysfunkční rodině, kde se Matthew Perry musí postarat o své dva problémové sourozence. Ve vedlejší roli hraje držitelka Oscara Hilary Swank.
Od 21. 1. je České republice v prodeji DVD Božský Evan.
Lauren a Matthew
Lauren a Matthew
Lauren a Matthew


Scott Patterson (Luke): Fanoušci série hororů SAW si určitě všimli, že ve čtvrtém díle objevil i Scott Patterson, jako agent Strahma. Scott si zahraje i v pátém pokračování, které se bude natáčet od 17. května do 22. června v Torontu. Premiéra je plánovaná na 24. října 2008. Mezitím ho můžete stále vidět v seriálu Aliens in America.
Scott Patterson
Scott Patterson


Matt Czuchry (Logan): Hostuje v populárním americkém seriálu Friday Night Lights. Objeví se minimálně ve čtyřech dílech počínaje dílem 2.12 "Who Do You Think You Are?" Hraje moderátora křesťanského rádia.
Od 11. září do 21. října Matt učinkoval v divadelní hře Wendy Wassersteinové Third, která byla uváděna v divadle Geffen Playhouse v Los Angeles. Matt hrál Woodsona Bulla III.
Matt Czuchry


Edward Hermann (Richard): Kromě hostování v seriálu Chirurgové, Edward hostoval v prozatím posledním díle seriálu 30 Rock (2x10). Hrál předsedu bytového družstva Waltera.

Sean Gunn (Kirk): Hostoval v seriálu October Road, ve kterém hrál kuchaře v baru.
Sean Gunn

Buddy TV: Umístění Gilmorových děvčat
3. 2. 2008, zdroj (díky Danke)
Buddy TV volila sedm nejlepších seriálů roku 2007. Gilmorova děvčata se umístila na druhém místě. V kategorii Nejlepší finále roku 2007 se umístily na pátém místě.

Lorelaino karaoke
3. 2. 2008, zdroj (díky Danke)
Lorelaino karaoke ze 7. série bylo časopisem Entertainment Weekly zvoleno mezi nejpozoruhodnější scény roku 2007.

Repríza 5. série na Nova Cinema
2. 12. 2007, zdroj 1, 2
Od zítřka, pondělí 3. prosince, začne na svém novém kanálu "Nova Cinema" televize Nova vysílat reprízu 5. série Gilmorových děvčat. Nova Cinema je bezplatný program, zpočátku dostupný v kabelových a IPTV rozvodech a přes satelit. Později se má objevit také v pozemní digitální síti společně s nynějším programem TV Nova.

Kde můžeme vidět herce z Gilmorových děvčat? II.
21. 8. 2007, zdroj (díky Andrei)
Keiko Agena (Lane): Právě natáčí nový film "Major Movie Star". Hraje tam po boku Jessicy Simpson a Vivici A. Fox. Komedie vypráví o celebritě jménem Megan Parker (Jessica Simpson), která se náhle ocitne na mizině a poníží se před publikem, stane se z ní troska a po autonehodě se jde zapsat do americké armády v naději, že se jí změní život. Scénář k filmu "Major Movie Star" napsaly April Blair a Cheri Oteri, režii převzal Steve Miner a vysílání filmu v USA se plánuje na příští rok.

Jared Padalecki (Dean): Moderuje novou show na MTV "Room 401", kterou produkuje Ashton Kutcher. Dále obdržel hlavní roli ve filmu "The Christmas Cottage". Film pojednává o životě známého amerického umělce Thomase Kinkadea, který je známý díky svým obrazům. Režie se ujal Michael Campus. Natáčení se koná ve Vancouveru a ve Whistleru. Dva další filmy o Thomasu Kinkademu mají následovat, protože je Jared rovněž podepsal.

Liza Weil (Paris): Přijala roli Doris Delay ve filmové biografii "Neal Cassidy" . Dále s ní hrají ve filmu Tate Donovan, Glenn Fitzgerald, Chris Bauer a Amy Ryan. Natočila film "Little Fish, Strange Pond". Po boku Matthewa Kosine, Calluma Blue a Adama Baldwina tam hrála roli Normy. Černá krimikomedie pojednává o muži, který se toulá po ulicích v Los Angeles a hloubá o životě a smrti. Brzy však najde mrtvolu krásné ženy. Poprvé se mají projekty ("Order Up", "Neal Cassidy" ) objevit v tomto roce. Film "Little Fish, Strange Pond" je chystaný na rok 2008.

Kde můžeme vidět herce z Gilmorových děvčat?
14. 8. 2007, 1. zdroj, 2. zdroj (díky Andrei)
Lauren Graham (Lorelai): Tu můžeme začas obdivovat ve dvou filmech: "Božský Evan" a "Vdáš se, a basta!". Mimo to právě v Kanadě natáčí "Flash of genius".

Alexis Bledel (Rory): Ta momentálně natáčí druhý díl k filmu "Sesterstvo putovních kalhot".

Edward Herrmann (Richard): Po skončení seriálu Gilmorových děvčat nepůjde ještě pěkně dlouho do důchodu. Zkušený herec bude hostem ve čtvrté řadě seriálu "Chirurgové". Převezme roli lékaře nejméně ve třech epizodách, bližší informace ještě nejsou známé.

Scott Patterson (Luke): Scott hraje v novém seriálu "Aliens in America", který poběží od 1. října v USA.

Příští rok celá Gilmorova děvčata
21. 7. 2007, zdroj
Televize Nova dnes upřesnila, že před slibovanou premiérovou 7. sérií Gilmorových děvčat zreprízuje i ostatní série: "V příštím roce se můžete těšit na reprízu šesti řad tohoto seriálu, na které naváže premiéra sedmé série." Záznam z pořadu "Volejte Novu" si můžete poslechnout zde [mp3, 252 kB].

Milo Ventimiglia oslavil třicátiny
8. 7. 2007
8. července 2007 oslavil Milo Ventimiglia (Jess) své třicáté narozeniny.
Obrázek

Milo Ventimiglia jako režisér
20. 6. 2007, zdroj
Milo Ventimiglia (Jess) bude režírovat dvanáct krátkých webepizod komediálního seriálu "It's a Mall World", který od srpna poběží na stránkách ea.com a na MTV.

Lauren Graham ve "Flash of Genius"
19. 6. 2007, zdroj
Lauren Graham si zahraje po boku Grega Kinneara v dramatu "Flash of Genius" inspirovaným skutečnou událostí. Lauren ztvární postavu manželky Roberta Kearnse, vynálezce stěrače předního skla.

Alexis Bledel má nového přítele
23. 5. 2007, zdroj
Alexis Bledel (Rory), jejíž vztah s představitelem Jesse Milem Ventimigliou nevydržel, má nového přítele. Jeho totožnost je prozatím neznámá.
Obrázek

Dvouhodinový film "Gilmorova děvčata"?
23. 5. 2007, zdroj
Tvůrkyně Gilmorových děvčat, Amy-Sherman Palladino, by ráda za rok nebo za dva natočila dvouhodinový televizní film o Gilmorových děvčatech. Tak uvidíme, jestli se podaří.
Obrázek

Alexis Bledel ve filmu "I’m Reed Fish"
22. 5. 2007, zdroj
Alexis Bledel (Rory) budeme moci vidět v novém filmu "I’m Reed Fish", který bude mít premiéru 1. června ve vybraných amerických kinech. Trailer k tomuto filmu si můžete prohlédnout například zde.
Obrázek

Melissa McCarthy v seriálu "Sam I Am"
22. 5. 2007, zdroj
Melissa McCarthy (Sookie) si zahraje v novém komediálním seriálu "Sam I Am". Jejími kolegy budou například herečka Christina Applegate ("Ženatý se závazky") či herec Tim Russ ("Star Trek: Voyager").
Obrázek

Matt Czuchry oslavil kulaté narozeniny
20. 5. 2007, zdroj
20. května 2007 oslavil Matt Czuchry (Logan) své třicáté narozeniny.

Matt Czuchry v novém seriálu "Gravity"
16. 5. 2007, zdroj
Matt Czuchry (Logan) si zahraje v novém seriálu The CW s názvem "Gravity". Seriál bude pojednávat o každodenním životě nováčků v řadách policie působících v L.A. Matt ztvární postavu Raye. Premiéra je plánována na 1. června tohoto roku.

V USA odvysílána poslední epizoda
16. 5. 2007
Včera večer (dnes ve dvě hodiny ráno našeho času) byla ve Spojených státech odvysílána poslední epizoda Gilmorových děvčat. 22. díl 7. série nesl název "Bon Voyage".

Melissa McCarthy má holčičku
5. 5. 2007, zdroj
5. května se Melisse McCarthy (Sookie) a Benovi Falconemu narodila holčička.

Gilmorova děvčata končí sedmou sérií
4. 5. 2007, zdroj
Včera bylo oznámeno, že Gilmorova děvčata nebudou pokračovat 8. sérií. Poslední epizoda tak bude ve Spojených státech premiérově odvysílána 15. května 2007.

Gilmorova děvčata začátkem příštího roku
17. 3. 2007, zdroj
Televize Nova dnes potvrdila, že se diváci dočkají i 7. série Gilmorových děvčat: "Jejich sedmá a zatím poslední řada se ve Spojených státech dovysílá koncem května. Práva na ni máme koupena, takže se na ni můžete těšit, a to začátkem příštího roku." Záznam z pořadu "Volejte Novu" si můžete poslechnout zde [mp3, 670 kB].

Ženy z rodu Gilmorovcov na Markíze
27. 2. 2007, zdroj
Od dnešního dne začíná slovenská televizní stanice Markíza vysílat Gilmorova děvčata, a to reprízou čtvrté série. "Ženy z rodu Gilmorovcov" můžete vidět každý všední den okolo jedenácté hodiny dopolední.

Melissa McCarthy je těhotná
10. 1. 2007, zdroj
Konečně dobrá zpráva od Gilmorových děvčat: Melissa McCarthy alias Sookie je těhotná, hlásá časopis People. Nastávající tatínek je herec Ben Falcone, který je známý hlavně díky seriálu Joey, kde si zahrál. Melissa je za něj od října 2005 provdaná. Dítě by se mělo pravděpodobně narodit v květnu 2007.
Obrázek

V USA startuje 7. série
26. 9. 2006
Dnes ve Spojených státech začíná vysílání 7. série Gilmorových děvčat.

Všech šest sérií na TV Nova
15. 8. 2006, zdroj
Televize Nova v sobotním vysílání pořadu Volejte Novu potvrdila vysílání Gilmorových děvčat od 30. srpna a doplnila, že celkem odvysílá reprízu pěti sérií a 6. sérii v premiéře. Záznam z pořadu si můžete poslechnout zde [mp3, 106 kB].

Opakování GG od první série
22. 7. 2006, zdroj
Již dříve TV Nova písemně odpověděla na dotazy diváků, že na podzim budou reprízovat 4. a 5. sérii a premiérově vysílat 6. sérii. V dnešním Volejte Novu navíc na dotaz na GG zareagovali takto: "První řadu začneme dávat na konci prázdnin. Počínaje 30. srpnem budete moci Gilmorova děvčata vídat ve všední den odpoledne kolem třetí hodiny." Záznam z pořadu "Volejte Novu" si můžete poslechnout zde [mp3, 63 kB].

Milo a Alexis: rozchod
6. 3. 2006, zdroj
Alexis Bledel (Rory) a Milo Ventimiglia (Jess) se spolu rozešli. Vztah jim vydržel více jak tři roky.

Ženy z rodu Gilmorovcov na Markíze
7. 2. 2006, zdroj
Od pondělí 13. února začne slovenská televize Markíza vysílat epizody 5. série Gilmorových děvčat, a to každý všední den v čase 15:45.

Spekulace: GG na Nově nebo na Primě?
29. 1. 2006, zdroj
TV Prima začátkem roku podepsala smlouvu s Warner Bros. International Television Distribution, jejímž obsahem jsou licenční práva k filmovým trhákům a k premiérovému vysílání televizních seriálů nejvyšší kvality. Dočkáme se tak šesté série Gilmorových děvčat jako již tradičně na Nově, nebo na Primě?

Sloučení The WB a UPN
24. 1. 2006, zdroj
V úterý vyšla zpráva, že od listopadu dojde ke sloučení dvou televizních stanic zaměřených na mladé diváky - The WB a UPN. Nově vzniklá stanice ponese jméno The CW ("C" značící CBS Corporation vlastnící UPN a "W" Warner Bros. Entertainment). Gilmorova děvčata jako jeden ze seriálů The WB by měly na programu zůstat.

Milo v seriálu "Bedford Diaries"
24. 1. 2006, zdroj
Milo Ventimiglia (Jess) si zahraje v televizním seriálu WB "Bedford Diaries" (Bedfordské deníky), který má mít premiéru nyní v lednu. Seriál pojednává o skupině nových studentů pocházejících z různých společenských vrstev, kteří spolu budou žít na koleji v Bedfordu, o jejich učitelích a studiu sociologie.

Pátá série na DVD
13. 12. 2005, zdroj
Kompletní pátá série Gilmorových děvčat byla ve Spojených státech vydána na DVD. Na šesti médiích si fanoušci za 60 dolarů přijdou na 957 minut svého oblíbeného seriálu.

Lauren Graham v komedii "Because I Said So"
7. 12. 2005, zdroj
Lauren Graham (Lorelai Gilmorová) si zahraje po boku Diane Keaton a Mandy Moore v romantické komedii "Because I Said So" (Vdáš se, a basta!), která se začne natáčet v pondělí v Los Angeles.

Keiko Agena nominována na cenu největšího objevu
7. 12. 2005, zdroj
Televizní kanál AZN, který se věnuje rozšiřujícímu se asijsko-americkému společenství, oznámil kandidáty na cenu největšího objevu této komunity. Mezi nominovanými se objevila i Keiko Agena, představitelka Lane Kimové v Gilmorových děvčatech a konkurenci má například v herečce Katie Leung (Harry Potter a Ohnivý pohár) či Diane Mizota (Gejša). On-line hlasování probíhá na stránkách www.azntv.com/axa a vítěz bude ohlášen 29. ledna 2006 na kanálu AZN.

Milo jako Rockyho syn
29. 11. 2005, zdroj
Milo Ventimiglia (Jess Mariano) si zahraje syna Sylvestra Stallona v dalším filmu o Rockym Balboaovi. Postava Rockyho juniora byla uvedena už v Rocky II a ztvárněna Sagem Stallonem.

Tvůrce Gilmorových děvčat odchází od seriálu
22. 11. 2005, zdroj
Gilmorova děvčata se na sezónu 2006-2007 nepochybně vrátí, ale jeho dva nejdůležitější tvůrci u toho nebudou. Jak jejich duchovní matka Amy Sherman-Palladino, tak i její manžel Dan Palladino se z vlastního rozhodnutí zaměří na jiný projekt.

0
TOPlist
© 2006–2020 Slávek Müller